LosLibidos
.

Usługi towarzyskie

To kategoria typowo komercyjna, przeznaczona dla osób proponujących określone usługi seksualne w celach finansowych. Znajdzie tutaj dla siebie miejsce każdy, kto szuka dochodu, albo stałego, albo dodatkowego.

LosLibidos to doskonałe miejsce na reklamę i zarabianie pieniędzy. Możesz tutaj umieścić ogłoszenie, wyszczególniając w nim zasadnicze usługi, usługi specjalne (VIP-owskie). Profil ma szczegółowe, precyzyjne kategorie, dzięki którym dokładnie określisz, co jest dla Ciebie ważne, jakie proponujesz warunki bezpieczeństwa, na co się nie zgodzisz, a w czym jesteś elastyczny. Również cena zależy tylko od Ciebie – jest również możliwość włączenia na profilu opcji negocjowania.

W ramach kategorii „Usługi towarzyskie” otrzymujesz więc dużą samodzielność w prowadzeniu własnej działalności. Otrzymasz do tego celu również funkcjonalne narzędzia, takie jak: samodzielny grafik pracy, fotoalbum, wyświetlanie ofert na stronie głównej, rekomendacje (to podwójna reklama!) czy statystyki.

To, co jednak przyniesie Ci w ramach usług towarzyskich najwięcej korzyści, to weryfikacja. Jeśli ją przejdziesz pozytywnie, uzyskasz status CHECK-OK., który jest dla Twoich potencjalnych zleceniodawców jak zaproszenie: „Jestem wiarygodny/wiarygodna”.

Zapraszamy więc hostessy, gospodynie domowe, ekskluzywne damy oferujące Escort Service, prostytutki amatorki i te profesjonalne, panów/panie szukające sponsoringu, znawców i znawczynie BDSM… wszystkich, którzy chcą osiągnąć finansowy sukces, oferując doskonałe usługi towarzyskie.